Statystyki wypożyczeń w miesiącu sierpniu podsumowane. Możemy ogłosić wyniki czytelniczych zmagań.

Miło nam poinformować, że w ubiegłym miesiącu najwięcej książek wypożyczyła rodzina Burnos, Zwycięska drużyna to: mama Wioletta, tata Piotr, sześcioletni Janek uczęszczający do Przedszkola Językowo-Artystycznego “Akademia Przedszkolaka” oraz trzyletni Dominik, który dzisiaj po raz pierwszy poszedł do przedszkola. Rodzina Burnos posługuje się wspólną kartą czytelnika i każda przeczytana książka trafia na ich wspólne konto.

Zapytani o swoje ulubione lektury odpowiadają, że najbardziej lubią czytać książki przygodowe o super bohaterach i bohaterach bajkowych oraz wydawnictwa popularnonaukowe: o kosmosie, samolotach, samochodach, dinozaurach, zwierzętach. W wakacje polubili słuchanie audiobooków. Z przyjemnością wysłuchali książek Adama Bahdaja oraz „Afryki Kazika” autorstwa Łukasza Wierzbickiego.

Rodzinka Burnos to nasi stali uczestnicy zajęć edukacyjnych prowadzonych w Oddziale dla Dzieci.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia! Pakiet naszych nagród niebawem trafi do laureatów. Rodzicom gratulujemy wyboru stylu wychowania dzieci, dbania o edukację od najmłodszych lat i zaszczepiania miłości do książek.

Skip to content