Za nami jubileuszowy 20. Tydzień Czytania Dzieciom. Kulminacyjnym momentem był dzień 31 maja, poprzedzający Dzień Dziecka, kiedy wspólnie odczytaliśmy wiersz Juliana Tuwima „Lokomotywa”. Rewelacyjnym “maszynistą” naszego pociągu był znany dziennikarz radiowy ADAM DĄBROWSKI.

Gościliśmy najmłodszych z Niepublicznego Przedszkola “Mały artysta” i uczniów szkoły podstawowej Nr 7, którzy przedstawili swoje interpretacje utworów polskich pisarzy.

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny “Mały ilustrator”, a wystawa nagrodzonych prac ubarwiła ulicę Długą przed siedzibą biblioteki (prace zgłoszone na konkurs)
Mamy nadzieję, że propozycja nasza spodobała się wszystkim dzieciom i za rok spotkamy się ponownie w Dniu Dziecka.

Poniżej film Telewizji Narew z dzisiejszego wydarzenia oraz fotorelacja.