3 edycja projektu

“Łączy nas kultura”

Relacja ze spotkania z psychologiem Małgorzatą Rytel w dniu 11.05.2023 w Oddziale dla Dzieci w ramach 3 edycji projektu “Łączy nas Kultura”.

„ŁĄCZY NAS KULTURA”
11 maja odbyło się kolejne spotkanie w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3.” – warsztaty z psychologiem Panią Małgorzatą Rytel, wykładowcą Akademii Nauk Stosowanych w Łomży.
Spotkanie pod hasłem „Spokój w głowie” było okazją do poszukiwań odpowiedzi na pytania:
Czy myśli zawsze muszą pędzić w naszej głowie? Jak powstrzymać taką gonitwę? Jak odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę? Jak „negatywne” myśl zastąpić „pozytywnymi”?
Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem autorskie, z Panią Joanną Jagiełło – polską pisarką, autorką powieści dla dzieci, młodzieży i dorosłych – 18 maja (czwartek) o godz. 16.30.
Projekt finansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.

«ЄДНАЄ НАС КУЛЬТУРА»
Сьогодні відбулася чергова зустріч в рамках проєкту «Єднає нас культура. Випуск 3». Майстер-класи «Спокій в голові» провела психолог пані Малгожата Ритель.
Ми шукали відповіді на питання:
Чи завжди думки мають крутитися в нашій голові? Як зупинити таку гонку? Як відновити внутрішній спокій і рівновагу? Як замінити «негативну» думку на «позитивну»?
Дякуємо за присутність і запрошуємо на чергову зустріч, цього разу з Йоанною Ягело – польською письменницею, авторкою романів для дітей, юнацтва та дорослих – 18 травня (четвер) о. 16.30.
Проєкт фінансується Фундацією Святого Миколая в рамках програми Пристань Святого Миколая.