Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży (ul. 3 Maja 6A)
zaprasza na zajęcia wakacyjne
ph. „Lato w bibliotece”
Od 28 czerwca, w każdy wtorek i środę, w godz. 11:00 – 13:00 prowadzone będą zajęcia dla spędzających lato w mieście dzieci w wieku 6–12 lat. Będą zabawy integracyjne, gry planszowe i prace plastyczne.
Natomiast w każdy czwartek odbywać się będą cykliczne zajęcia ph. „Czytanie na śniadanie”, czyli spotkania z książką dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Letnie spotkania w bibliotece trwają do 30 sierpnia.
Szczegóły pod nr tel. 86 2165408.

Zachęcamy również do udziału w wakacyjnej akcji czytelniczej on-line „Letnie czytanie”. Bibliotekarki zachęcają do przesyłania zdjęć, filmików z książką w plenerze przez Messengera Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży. Akcja trwa do końca wakacji, a najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone. Przesłane zdjęcia będą publikowane na Facebooku Oddziału dla Dzieci i stronie internetowej bibliotekadladzieci.pl.