Mikołajkowe podsumowanie projektu

“Łączy nas kultura”

Występ pani Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej, wizyta Świętego Mikołaja i upominki oraz poczęstunek i dużo, dużo radości to wszystko, co działo się w bibliotecznej Przystani Świętego Mikołaja.

Mikołajkowe podsumowanie projektu “Łączy nas kultura”

13 grudnia był wyjątkowym dniem dla wszystkich uczestników projektu “Łączy nas Kultura” dofinansowanego przez Fundację Świętego Mikołaja. I właśnie Mikołajkowy wieczór był okazją do podsumowania czteromiesięcznych spotkań. Warsztaty ceramiczne, plastyczne, muzyczne i językowe gromadziły grono wiernych uczestników, tych którzy opuścili Ukrainę i zamieszkali w Łomży oraz ich polskich przyjaciół.  Występ pani Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej, wizyta Świętego Mikołaja i upominki oraz poczęstunek i dużo, dużo radości to wszystko, co działo się w bibliotecznej Przystani Świętego Mikołaja podczas ostatniego spotkania. Dzieci wspólnie z panią Agnieszką śpiewały świąteczne piosenki z repertuaru Grześ i Agniesia. W Przystani Świętego Mikołaja nie mogło zabraknąć tego właśnie świętego, który oczywiście przybył ku ogromnej radości dzieci i rozdawał prezenty. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, a smaczne pierożki i wyśmienite ciasta oraz fantastyczna, rozgrzewająca herbata z korzennymi przyprawami stworzyły świąteczny klimat. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do biblioteki, gdzie czekają przyjaźni bibliotekarze, ciekawa oferta spotkań a przede wszystkim książki,również w języku ukraińskim.