Aniela Cholewińska-Szkolik

Spotkanie autorskie z Anielą Cholewińską-Szkolik, które odbyło się dnia 27 kwietnia 2023 r. w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży.

27 kwietnia w samo południe uczniowie klas 2 Szkoły Podstawowej Nr 9 w Łomży uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu w Filii Nr 2.  Mieliśmy zaszczyt gościć panią Anielę Cholewińską-Szkolik pisarkę dla dzieci. Autorkę wielu dobrze znanych naszym czytelnikom książek o “Misi i jej małych pacjentach”, czy o przygodach psa Popika. Małym czytelnikom pani Aniela kojarzy się z serią „Na tropie czarnego klejnotu” – kryminalno-sensacyjnych powieści pełnych zabawnych sytuacji, intryg, poszukiwania skarbów, szkolnych przygód i przyjaźni. Spotkanie odbyło się w wyjątkowej twórczo-kreatywnej atmosferze.

Wizyta naszego gościa odbyła się w ramach działającego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łomży Dyskusyjnego Klubu Książki, który prowadzi pani Karolina Truszkowska.