Minął lipiec, więc ogłaszamy wyniki konkursu Czytelnik Miesiąca. Miło nam poinformować, że laureatką została czytelniczka Filii Nr 2 – Pani Ewa Bieniek wraz ze swoim synkiem.

Dzieci poszukują miejsc, w których mogą rozwijać swoje zainteresowania, pasje, a także zdobywać nowe doświadczenia i kształtować posiadane umiejętności – pisze Pani Ewa.

Dla mojego dziecka, bez wątpienia takim miejscem stała się MBP Filia nr 2 w Łomży. To miejsce od razu zyskało sobie sympatię moją i mojego dziecka. Codzienny kontakt z książką, duże zainteresowanie lekturą, wprowadzenie w świat liter sprawiło, że staliśmy się częstymi gośćmi biblioteki. Podczas każdych odwiedzin mój mały czytelnik czuje się wyjątkowy, ponieważ sam podejmuje decyzje o wypożyczonej literaturze i odpowiada za jej stan. Dziękujemy Paniom bibliotekarkom za ciepłe przyjęcie nas, jako nowych czytelników, codzienny uśmiech i wsłuchiwanie się w nasze potrzeby. Serdecznie polecamy to miejsce zarówno małym, jak i starszym czytelnikom.

Ewa Bieniek

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia! Pakiet naszych nagród już trafił do laureatki. Synek Pani Ewy wykonał piękną laurkę, którą prezentujemy poniżej.