Na zdjęciach podopieczni Zespółu Szkół Specjalnych nr 8 w Łomży oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej, działających przy Zakładach Spożywczych „Bona” w Łomży

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży

Fotorelacja

Na zdjęciach fotorelacja z gry terenowej „Łomżyńskie wędrówki”.

Gra trwała od godz. 9.00 do 12.00. Na starcie Gry wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na cztery zespoły i otrzymali kolorowe chusty określające przynależność do danej grupy oraz Karty Gry, które należało uzupełniać w trakcie przemieszczania się w terenie. Po zapoznaniu Zespołów z regulaminem uczestnicy wyruszyli w trasę rozwiązując wcześniej zadania-wskazówki. W wybranych miejscach rozwiązywali zadania (rozszyfrowywali hasła, rebusy, rozwiązywali krzyżówki, układali rozsypanki wyrazowe, uzupełniali teksty literackie). Każdy Zespół pokonywał jednakową trasę, jednak kolejność odwiedzanych miejsc była dowolna. Po dotarciu wszystkich graczy na metę, złożeniu Kart Gry i zliczeniu punktów, zgodnie z regulaminem konkursu, wygrał Zespół, który zdobył największą liczbę punktów.
Zwycięzcami tej rywalizacji zostali reprezentanci Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łomży w składzie: Marta, Krzysztof, Krystian, Wojciech. Drugie miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Łomży: Kacper, Natalia. Trzecie miejsce – uczestnicy WTZ – Maciej, Rafał, Marcin. Czwarte miejsce – uczestnicy WTZ – Artur, Mariusz i Artur. Zespoły otrzymały puchary i pamiątkowe medale. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział.