„Lubił stać na bramce i jeść kremówki”.

Celem konkursu było pogłębienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat życia i działalności Papieża Polaka, szerzenia Jego kultu, ukazanie aktualności nauczania Jana Pawła II, ale również spojrzenie na Papieża z perspektywy spotkania z drugim człowiekiem i obcowania z pięknem przyrody.

Podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Lubił stać na bramce i jeść kremówki”

W dniu 16 października 2020 r. w Filii Nr 1 MBP w Łomży odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Lubił stać na bramce i jeść kremówki”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z Łomży i powiatu łomżyńskiego. Ogółem wpłynęło 70 prac. Wszystkie prace były zgodne z tematyką konkursu. Dzieci wykazały się kreatywnością i wrażliwością artystyczną w podejściu do tematu konkursu.

Jury w składzie: Anna Bureś – instruktor plastyk w MDK-DŚT, Renata Orchowska-Kowalczyk – nauczyciel kreatywności w Zespole Szkół Specjalnych, Bożena Kozłowska – nauczyciel w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym w Łomży brało pod uwagę samodzielność wykonania pracy, staranność wykonania oraz ogólne wrażenie artystyczne. Wybrano najlepsze i najciekawsze prace w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I- IV i klasy V- VIII) i przyznano nagrody oraz wyróżnienia:

w grupie uczniów klas I – IV:

I miejsce – Amelia Galanek SP1, kl. IId

Łukasz Gryczewski SP2
Jan Bruliński SP Pniewo
Wiktor Ostrowski SP Podgórze, kl. VI

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a nauczycielom za pomoc w organizacji.

Zachęcamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej w Filii Nr 1, ul. Polna 16.

Prace konkursowe