Spotkanie autorskie z Markiem Wałkuskim

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania autorskiego z Markiem Wałkuskim, które odbyło się 10 października 2024 r. w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży

Spotkanie autorskie z Markiem Wałkuskim

Dziennikarz pochodzący z Łomży przygodę z radiem rozpoczął pod koniec lat 80. od studenckiego Radia DESA na Uniwersytecie Warszawskim, następnie trafił do radiowej Trójki. Był reporterem, wydawcą oraz prowadzącym audycje informacyjne i publicystyczne. W latach 1998 – 2001 był gospodarzem porannego wydania popularnej audycji “Zapraszamy do Trójki”. Od 2002 roku jest korespondentem Polskiego Radia w Waszyngtonie, pełni funkcję przewodniczącego White House Foreign Press Group czyli szefa stowarzyszenia korespondentów zagranicznych akredytowanych przy Białym Domu.
Dziękujemy Markowi Wałkuskiemu za wspaniały czas, niezwykłe opowieści o Białym Domu oraz barwne wspomnienia z okresu dzieciństwa w Łomży.
Dziękujemy Marlenie Siok za przeprowadzenie rozmowy, Wydawnictwu Edito za propozycję zorganizowania spotkania autorskiego.