MOC atrakcji  przygotowaliśmy na tę wyjątkową noc 11 października podczas 10. edycji ogólnopolskiej Nocy Bibliotek, w tym roku pod hasłem “MOC Bibliotek”.
W naszych placówkach: Filii Nr 2, Filii Nr i Oddziale dla Dzieci od wczesnego popołudnia gromadziły się osoby chętne do wspólnej zabawy wśród bibliotecznych regałów i książek.
W Oddziale dla Dzieci odbyło się spotkanie z Panią Katarzyną Chojnowską – autorką książki „Miasteczko Pudełeczko” połączone z rodzinnymi warsztatami plastycznymi. Uczestnicy stworzyli swoje własne Miasteczka-Pudełeczka wykazując się kreatywnością, cierpliwością i dużym zaangażowaniem. Mali i duzi wykorzystywali karton, pudełka, kolorowe papiery. Było gwarnie, rodzinnie i wesoło. Atrakcją była loteria z nagrodami i seans filmowy z popcornem
W Filiach Nr 2 i 4 oferowały następujące atrakcje: kreatywne warsztaty “Minecraft”, Minecraftowa ściankę, “Magiczny Dywan”, doładowujące MOC jesienne wieczorne warsztaty, nocne poszukiwania bibliotecznych perełek, wieczorny seans “Mój brat ściga dinozaury”.
My bibliotekarze, przekonaliśmy się kolejny raz, że MOCĄ BIBLIOTEK są jej czytelnicy!
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony wieczór.