Spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania autorskiego z Agatą Kołakowską, które odbyło się 23 października 2024 r. w Hali Kultury w Łomży

Spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską

O marzeniach, drodze twórczej i wielu innych wątkach mogliśmy usłyszeć w trakcie spotkania z Agatą Kołakowską 23 października 2024 r.
Autorka, wrocławianka z urodzenia i zamiłowania, jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Współpracowała z Polskim Radiem Wrocław, jednak od zawsze jej pasją było pisanie, dlatego postanowiła, że zajmie się tym zawodowo. Jej powieści, a ma ich na koncie ponad 20, z założenia mają rozśmieszyć, wzruszyć, dodać otuchy i odwagi w wyrażaniu siebie, ale też skłonić do refleksji. Charakterystyczne dla twórczości Kołakowskiej są nietuzinkowe tematy, wyraziści bohaterowie i skomplikowane relacje międzyludzkie. Jako dziennikarka z wykształcenia podchodzi do pisania bardzo rzetelnie. Zwykle rozpoczyna pracę od zbierania informacji na temat, który porusza w powieści, konsultuje się ze specjalistami. Autorka w intrygujący sposób zapowiedziała swoją kolejną powieść, które ukaże się w przyszłym roku. Rozmowę prowadziła Marlena Siok.
Dziękujemy Państwu za wspólny wieczór.
Wydarzenie współfinansowane przez Powiat Łomżyński.