Zgodnie z harmonogramem 15 grudnia zostały ogłoszone wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim. Z przedstawionych informacji wynika, że ponad 6,6 tysiąca osób oddało prawie 21 tysięcy głosów na zgłoszone zadania. Głosowanie odbywało się w okresie od 2 do 20 listopada, a każdy mieszkaniec Łomży mógł zagłosować jednorazowo, wybierając maksymalnie jedno zadanie w każdej z czterech kategorii zadań: ogólnomiejskich, strefowych, osiedlowych i Młodzieżowym Budżecie Obywatelskim. Rada Budżetu Obywatelskiego zatwierdziła wyniki i zdecydowała, że łącznie zrealizowanych zostanie 18 zadań z 32.

Cały czas towarzyszyło na przekonanie, że uda się zebrać odpowiednią liczbę głosów. Wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Projekt “Biblioteka Pomysłów” uzyskał 1.089 głosów i zostanie zrealizowany w 2021 r!

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć projekt zakupu maty interaktywnej i mebli do kącika malucha. Już w przyszłym roku zaprosimy Was do odmienionej Filii Nr 2 na ulicy Księżnej Anny 2.

 

 

Skip to content