Budżet Obywatelski 2022

Głosuj na zadanie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży

Zadanie ogólnomiejskie nr 1

„Biblioteka strefą kultury otwartą na wszystkich”

Zasady głosowania

Głosowanie odbywa się w dniach 11 – 31 PAŹDZIERNIKA 2021 r. poprzez:

• włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania (karty dostępne w bibliotece głównej i filiach oraz do pobrania ze strony UM Łomża),
  • wypełnienie interaktywnej karty do głosowania na stronie internetowej Miasta Łomża

Głosować można jednorazowo, wybierając maksymalnie jedno zadania w każdej z czterech kategorii zadań: ogólnomiejskich, strefowych, osiedlowych i Młodzieżowym Budżecie Obywatelskim.

W razie wyboru większej liczby zadań lub w przypadku niewypełnienia pól obowiązkowych w karcie, czy też braku daty bądź czytelnego podpisu głos będzie nieważny. Głosowanie odbywa się w:

• Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego, ul. Stary Rynek 14, parter.

Karty można również składać w agendach bibliotecznych.