Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży w ramach programu „Patriotyzm Jutra” Edycja 2024 organizowanego przez Muzeum Historii Polski otrzymała dofinansowanie na realizację historycznego projektu „Czerwony Bór’44 Chwała Bohaterom!” Jest to ogólnopolski program dotacyjny finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program wspiera realizację projektów związanych z szeroko pojętą edukacją historyczną, popularyzacją ważnych wydarzeń historycznych czy tworzeniem innowacyjnych narzędzi dydaktycznych w sposób nieszablonowy, wykorzystuje współczesne media jako środki przekazu.

Materiały zamieszczone na stronie dostępne na licencji :
Licencja Creative Commons Uznanie autorstwa (CC-BY)

Media społecznościowe

Pozostałe informacje o działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży znajdziesz na naszych kontach w mediach społecznościowych.