“Łomża i okolice w czasie II wojny światowej” – prelekcja Michała Kaczyńskiego, drugi dzień warsztatów z tworzenia mobilnej gry przy użyciu aplikacji Action Track oraz opracowanie trasy do tworzonej aplikacji.

Galeria

1 czerwca był kolejnym dniem warsztatów prowadzonych w ramach projektu #Czerwony Bór’44. Trenerka Good Books, p. Justyna Dominiak wprowadziła uczestników w problematykę narracji, fabuły i rolę bohatera w grach komputerowych.

Wcześniej młodzież łomżyńskich szkół średnich oraz seniorzy z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji Michała Kaczyńskiego oraz obejrzeli prezentowane archiwalne fotografie.

Drugi dzień warsztatów zakończyła miła niespodzianka … pizza z okazji Dnia Dziecka. Po warsztatach odbyła się wycieczka do lasów Czerwonego Boru w celu opracowania trasy do gry, która powstanie w ramach projektu.