Kontynuujemy nasz konkurs na najbardziej aktywnego czytelnika miesiąca.

W styczniu najwięcej książek wypożyczyła Pani Dorota Milewska.

Serdecznie gratulujemy! Nagroda została przekazana laureatce.

Pani Dorota przygotowała krótki tekst związany z tym wyróżnieniem:

Moja przygoda z uczęszczaniem do biblioteki zaczęła się już w dzieciństwie. Książki dawały mi szansę na poznanie otaczającego świata oraz nowych bohaterów. W dorosłym życiu czytanie pozwala mi, oprócz poszerzania wiedzy, na oderwanie się od spraw życia codziennego.

Chciałabym podkreślić istotną rolę bibliotecznego systemu SOWA, który w bardzo łatwy i szybki sposób pozwala na odnalezienie konkretnych materiałów czytelniczych, które mnie interesują.  W związku z tym, iż obecnie często wybieram książki o tematyce podróżniczej  i kulturowej moimi ulubionymi autorkami są Beata Pawlikowska i Martyna Wojciechowska.

Odwiedzam Filie Biblioteczne Nr 6, 2 i Oddział dla Dzieci, gdzie wypożyczam lektury dla mojej córeczki. Uczestniczyłam w zajęciach „Czytanie na Śniadanie”, sama również miałam sposobność je poprowadzić.