zaprasza na spotkanie autorskie

z JOANNĄ JAX

6 maja (poniedziałek) 2024 r. o godz. 18.00 w Hali Kultury na Starym Rynku

rozmowę poprowadzi Marlena Siok

Joanna Jax (właśc. Joanna Jakubczak) – olsztynianka, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Pasjonuje się literaturą biograficzną i grafiką, jest wolontariuszką Fundacji dla Rodaka, wspierającej Polaków na Wschodzie. Zadebiutowała w 2024 roku doskonale przyjętym „Dziedzictwem von Becków”. Od tego czasu wydała prawie czterdzieści bestsellerowych powieści. Mistrzyni sag rodzinnych, jej książki biją rekordy popularności, nie schodzą z list bestsellerów. Ostatnio ukazał się dwutomowy cykl pt. „Czas zapomnienia”. Wielokrotnie nominowana w plebiscycie portalu LubimyCzytać na najlepszą książkę roku w kategorii książka historyczna, finalistka Festiwalu Literatury Kobiecej „Pióro i Pazur” w roku 2014 i laureatka Wawrzynu – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016.