W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną konkurs recytatorski na interpretację utwór Jana Pawła II zostanie przeprowadzony w zmienionej formule. Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, proponujemy konkurs w wersji on-line!

• BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
  • BEZ NARAŻANIA SWOJEGO ZDROWIA!

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie nagranego utworu na adres: adam@mbp-lomza.pl (proponowane pliki do transferu danych : DropBox, WeTransfer lub inne). W treści e-maila prosimy podać imię i nazwisko oraz tytuł utworu. Termin do 25 października.

Nagrania uczestników konkursu opublikujemy na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Przesłuchania odbędą się w siedzibie biblioteki tylko z udziałem Jury. Werdykt zostanie zamieszczony na stronie biblioteki oraz Facebooku 30 października 2020 r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!

Do pobrania Karta zgłoszeniowa