Konkurs na wykonanie gry planszowej

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży oraz Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży zapraszają do udziału w konkursie na opracowanie i wykonanie gry planszowej inspirowanej książkami Stanisława Lema LEMonGAME PLAY.

Konkurs odbywa się w ramach realizowanego projektu LEMonGAME dofinansowanego ze środków w ramach konkursu grantowego „Patroni Roku 2021”.

Głównym celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży twórczości Stanisława Lema poprzez powiązanie jego książek z grą planszową bądź karcianą. Dodatkowo aspiracją konkursu jest budowanie u młodzieży motywacji do rozwoju kreatywności, przedsiębiorczości oraz budowanie umiejętności pracy w zespole.

W konkursie mogą brać udział zespoły od 2 do 5 osób w wieku od 13 do 19 lat z Łomży i powiatu łomżyńskiego. Każdy zespół musi mieć pełnoletniego opiekuna, który potwierdza zgłoszenie zespołu, przesłane do Organizatora. Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać drużynę i wypełnić kartę zgłoszeniową.

Termin nadsyłania zgłoszeń zespołów konkursowych: do 30 listopada 2021

• Termin nadsyłania filmów prezentujących koncepcję do konkursu: do 5 grudnia 2021
  • 6 grudnia 2021- wyłonienie finalistów:
  • 12 grudnia 2021 – Prezentacja filmów z koncepcjami finalistów
  • 15 grudnia 2021 – Rozstrzygnięcie konkursu

Jeżeli chcecie stworzyć własną koncepcję grę planszową zadzwoń:

Hubert +48 507 321 521, Edyta +48 517 268 613, Ela + 86 216-54-81

napisz na: biblioteka@mbp-lomza.pl, hubert@pstd.org.pl , a my skontaktujemy się z  Tobą