3 edycja projektu

“Łączy nas kultura”

“Łomżyńskie wędrówki” z przewodnikiem Wojciechem Winko (14 czerwca 2023 r.) Projekt “Łączy nas Kultura”. Edycja 3

“ŁĄCZY NAS KULTURA” 3 edycja
14 czerwca 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3.” – Łomżyńskie wędrówki z przewodnikiem Wojciechem Winko.
Spędziliśmy bardzo miłe popołudnie spacerując szlakami turystycznymi Łomży, zwiedzając jej zakątki a zarazem poznając ciekawą historię. Na koniec naszej wyprawy udaliśmy się na lody.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie – piknik integracyjny – wycieczka do Muzeum Przyrody – Dworu Lutosławskich w Drozdowie – 22 czerwca (czwartek) o godz. 12.00.
Projekt finansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.