Na platformie LEGIMI dostępne także AUDIOBOOKI!

Od stycznia 2022 roku w naszej ofercie LEGIMI oprócz e-booków dostępne są również AUDIOBOOKI – a więc oprócz czytania można teraz także słuchać wybranych książek.

Oferta obejmuje dostęp do bazy aż 65.000 e-booków oraz ponad 6.000 audiobooków- na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku.

Oprócz tego zwiększamy także ilość KODÓW – teraz jest ich aż 30 na każdy miesiąc!

Na półce Legimi znajdziecie różnorodną literaturę – od nowości i bestsellerów, po kryminały, fantastykę, sensację, aż do literatury faktu, reportaż, biografię, a także powieści dla dzieci i młodzieży.

Darmowy dostęp do bazy mają wszyscy czytelnicy naszej biblioteki, którzy posiadają ważną kartę biblioteczną oraz zgłoszą się do nas po kod aktywacyjny (do wyczerpania limitu).
Kod otrzymasz od nas na miejscu
w bibliotece lub też drogą emaliową. Przy odbiorze kodów obowiązuje zasada pierwszeństwa.

Aby otrzymać darmowy dostęp do wypożyczalni ebooków Legimi należy:
Wejść na stronę internetową https://www.legimi.pl/podlaskie/ i założyć bezpłatne konto.
Wpisać kod, który za okazaniem karty czytelnika otrzymało się od nas.
Pobrać bezpłatną aplikację Legimi dostępną na iOS, Android, Windows oraz Windows Phone.
Czytać e-booki i słuchać audiobooki bez ograniczeń!

Otrzymany kod należy aktywować do końca danego miesiąca i umożliwia on dostęp do e-booków oraz audiobooków przez kolejne 30 dni.
Jeden kod można aktywować nawet na dwóch urządzeniach mobilnych.

Uwaga!!! Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca kod nie zostanie aktywowany (np. kod pobrany 10 października nie zostanie aktywowany do 31 października), kod ten wygasa, a kolejny kod trzeba będzie ponownie pobrać w bibliotece.