Podsumowaliśmy listopadowe statystyki wypożyczeń
i miło nam jest poinformować, że Czytelnikiem Miesiąca została Pani Alicja Grodzicka.

Pani Alicja wypożycza książki od bardzo wielu lat
i odwiedza kilka naszych placówek. Bardzo czekamy
na jej wizyty w bibliotece, ponieważ wnosi ze sobą uśmiech, radość ale również inspirujące rozmowy o książkach i życiu.

Pani Alicji bardzo gratulujemy wyróżnienia, tradycyjnie przekażemy pakiet naszych nagród. Poniżej publikujemy krótki list, który skierowała do nas.

Książki są moją pasją od najmłodszych lat. Są moim najwierniejszym przyjacielem, odpoczynkiem od codzienności, wyciszeniem i źródłem wiedzy o życiu.

Lubię literaturę różnorodną, obyczajową z dobrze zarysowanymi postaciami i tłem obyczajowym, kryminalną, reportaże społeczne, psychologiczne i literaturę medyczną „dla laików”. Sięgam również po różnego rodzaju poradniki i biografie.

Obecnie mam dużo wolnego czasu i mogę go poświęcić swojemu hobby.

Uwielbiam odwiedziny w bibliotekach, przemiły i empatyczny personel, ciszę i spokój i specyficzną świetną atmosferę i nie wyobrażam sobie życia bez książek i bibliotek, bo nie mogę pozwolić na kupno książek.