W lutowym numerze biuletynu informacyjnego Urzędu Miasta, ukazał się artykuł o Filii Bibliotecznej Nr 6. W tym miesiącu, mija rok odkąd popularna szóstka została przeniesiona w nowe miejsce przy ulicy Małachowskiego 1 do lokalu nr 3. Filia mieściła się wcześniej w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury, gdzie zajmowała jedno pomieszczenie. Obecnie dysponuje w pełni funkcjonalnym lokalem w znacznie lepszej lokalizacji, dostosowanym również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Po remoncie i styczniowej  przeprowadzce przez dwa tygodnie trwały prace porządkowo-adaptacyjne, dzięki czemu Filia nr 6 została otwarta dla czytelników już 3. lutego ubiegłego roku, a po dwóch tygodniach doczekała się oficjalnego otwarcia z udziałem władz miasta, powiatu oraz licznego grona młodszych i starszych czytelników.

Zachęcamy do zapoznania się w całości z periodykiem “My z Łomży”, w szczególności zaś zapraszamy do przeczytania artykułu “Filia nr 6 od roku w nowej lokalizacji” na stronie 14.

Bezpłatny periodyk jest dostępny w naszych agendach oraz na stronie Portal UM Łomża