Od 2021 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży prowadzi
ranking ph. Czytelnik Miesiąca,

w którym nagradzamy najaktywniejszych czytelników.
Tworząc zestawienia, bierzemy pod uwagę wszystkie placówki na terenie miasta.

Podsumowując wszystkie comiesięczne rankingi wyłoniliśmy CZYTELNIKA ROKU 2022.
Miło nam poinformować, że do laureatek z 2021 roku dołączyła

Pani GRAŻYNA SZNITKO.

Zwyciężczyni plebiscytu o swoich czytelniczych zainteresowaniach napisała tak:

“Zawsze lubiłam czytać książki. W zasadzie nie mam ulubionego gatunku, jednak po głębszym zastanowieniu, najbardziej interesuje mnie beletrystyka wojenna oraz autobiografie. Niezależnie od tego, uważam że w każdym rodzaju literatury można znaleźć interesujące treści, które skłaniają do przemyśleń…

Uwielbiam czytać. Podczas lektury przenoszę się w inny świat: osobowości, charakterów czy dokumentu. To jest naprawdę super relaks!!! Pozdrawiam wszystkich czytelników”.

Pani Grażynie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego odkrywania literackich pasji, oczywiście za pośrednictwem naszej Biblioteki.

Dziękujemy Miastu Łomża za ufundowanie nagród, a pizzerii Pepe Rosso za kulinarne wzbogacenie naszego prezentu.

W bieżącym roku kontynuujemy plebiscyt  Czytelnik Miesiąca. Każdy ma szansę zdobyć ten zaszczytny tytuł, zapraszamy więc po książki do wszystkich naszych placówek.