Kolejne dni NOWEGO Roku za nami, a my wracamy z naszym STARYM, sprawdzonym konkursem. Wygląda na to, że nasi czytelnicy polubili comiesięczną rywalizację, a ponieważ my lubimy nagradzać wszystkich pasjonatów książek, to kontynuujemy konkurs
CZYTELNIK MIESIĄCA.

Dzisiaj ogłaszamy, że czytelniczką stycznia 2023 roku została PAULINA WANIEWSKA.

Poniżej akapit od laureatki, w którym opisuje swoje czytelnicze zainteresowania:

Od najmłodszych lat, moją pasją było czytanie książek. Swoją przygodę z biblioteką zaczęłam od Biblioteki dla dzieci, a następnie Biblioteki dla Dorosłych. Interesują mnie książki z psychologii, kryminały i thrillery. Zwłaszcza te dwie ostatnie pozycje, w których z bohaterami wczuwam się
w różne sprawy, które muszą rozwiązać, a zakończenia bywa zaskakujące. Moimi ulubionymi pisarzami po książki, których często sięgam to: Remigiusz Mróz, Jacek Ostrowski, Magda Stachura oraz Natasza Socha. Książki relaksują mnie i przenoszą mnie w świat bohaterów.

Dziękuję i pozdrawiam

Nagrody w konkursie “Czytelnik Miesiąca” zostały ufundowane przez Urząd Miasta w Łomży i pizzerię “Pepe Rosso”