3 edycja projektu

“Łączy nas kultura”

Relacja ze spotkania z psychologiem Małgorzatą Rytel w dniu 10.03.2023 w Oddziale dla Dzieci w ramach 3 edycji projektu “Łączy nas Kultura”.

„ŁĄCZY NAS KULTURA”
10 marca odbyło się drugie spotkanie w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3.” – warsztaty z psychologiem Panią Małgorzatą Rytel, wykładowcą Akademii Nauk Stosowanych w Łomży.
Warsztaty pod hasłem “Mój przyjaciel stres” były okazją do rozmów o przyczynach i rodzajach stresu oraz technikach radzenia sobie z nim. Wydaje nam się, że kończąc spotkanie i opuszczając bibliotekę byliśmy chociaż trochę mocniejsi, silniejsi, mniej zestresowani i bogatsi w wiedzę.
Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie – warsztaty ceramiczne – 23 i 24 marca (czwartek, piątek) o godz. 16.30.
Projekt finansowany przez Fundacja Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.

«ЄДНАЄ НАС КУЛЬТУРА».
Сьогодні відбулася друга зустріч проєкту «Єднає нас культура. Видання 3» – семінари з психологом пані Малгожатою Ритель, викладачем Академії Прикладних Наук у Ломжі. Зустріч відбулася на тeму «Мій друг стрес». Ми поговорили про причини і види стресу та методи боротьби з ним. Нам здається, що після завершення зустрічі та виходу з бібліотеки, ми стaли хоча б трішки мiцнішими, сильнішими, менш напруженими та багатшими знаннями.
Дякуємо за присутність та запрошуємо на наступну зустріч – майстер-класи з кераміки – 23 та 24 березня (четвер, п’ятниця) o 16.30.
Проект фінансується Фондом Святoгo Микoлая в рамках програми Приcтaнь Святoгo Микoлая.