Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży otrzymała zaproszenie do wzięcia udziału w uroczystym otwarciu sali koncertowej Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. W ramach Estrady Młodych wystąpią uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, zaprzyjaźnieni z naszą biblioteką. Znani recytatorzy, którzy niejednokrotnie uświetniali nasze uroczystości, m. in. kolejne edycje Narodowego Czytania. Grupę młodych artystów od wielu lat objęła swoją opieką Pani Dorota Przestrzelska. Pedagog Liceum im. Tadeusz Kościuszki w Łomży przygotowała program prezentujący wiersze Zbigniewa Herberta.

Prezentacje towarzyszące oficjalnym uroczystościom, rozpoczną się od godz. 11.00, Estrada Młodych od godz. 13.00.

W imieniu organizatorów, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny, obowiązują wejściówki, które można otrzymać w biurze filharmonii.

Cały program uroczystego otwarcia sali koncertowej zamieszczamy poniżej.