Warsztaty kreatywne

Łączy nas Kultura

Warsztaty kreatywne z Renatą Orchowską – Kowalczyk (7 czerwca 2023 r. – Oddział dla Dzieci)

We wtorkowe popołudnie 6 czerwca odbyło się kolejne spotkanie w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3.” – warsztaty kreatywne z Renatą Orchowską-Kowalczyk.
Tym razem zajęliśmy się ozdabianiem toreb. Ruszyły w ruch farby, pędzle, igły, nici. Niczym nie ograniczona wyobraźnia twórcza pozwoliła wykreować unikatowe wzory na płóciennych torbach, a tym samym stworzyć jedyne w swoim rodzaju, unikalne pamiątki.
Mamy nadzieję, że będą długo służyły ich posiadaczom i utrwalą wspomnienia wspólnie spędzonych chwil.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie – Wędrówki łomżyńskie z przewodnikiem – 14 czerwca (środa) o godz. 16.30.

Projekt finansowany przez Fundacja Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.

«ЄДНАЄ НАС КУЛЬТУРА»
Сьогодні відбулася чергова зустріч в рамках проєкту «Єднає нас культура. Випуск 3». – творчі майстерні з пані Ренатою Орховською-Ковальчик.
Цього разу ми подбали про декорування сумок. У хід йшли фарби, пензлики, голки, нитки. Учасники напридумували гарні візерунки на поверхні полотняних торбинок та створювали свої унікальні сувеніри. Зустріч пройшла в дуже приємній атмосфері.
Дякуємо всім за присутність і запрошуємо на наступну зустріч – Піші прогулянки по Ломжі з гідом – 14 червня (середа) о. 16.30.
Проєкт фінансується Фундацією Святого Миколая в рамках програми „Пристань Святого Миколая”.