„ŁĄCZY NAS KULTURA”
Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3.” – warsztaty z psychologiem Panią Aleksandrą Sławińską ph. „Dobra komunikacja to dobra relacja”. Rozmawialiśmy czym jest komunikacja międzyludzka i jakie bariery komunikacyjne można napotkać. Dowiedzieliśmy się jak nawiązać dobrą relację poprzez efektywną komunikację i jakie poczucie wartości z niej wynika. Poprzez różne zabawy i ćwiczenia usprawniające porozumiewanie się, szukaliśmy w sobie między innymi pozytywnych cech i je nazywaliśmy.
Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie – warsztaty makramy – 26 i 27 kwietnia (środa, czwartek) o godz. 16.30.
Projekt finansowany przez Fundacja Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.
«ЄДНАЄ НАС КУЛЬТУРА».
Сьогодні відбулася чергова зустріч в рамках Проєкту «Єднає нас культура. Випуск 3». – практичний семінар з психологом Олександрою Славінською на тему «Гарне спілкування — це хороші стосунки». Ми поговорили про те, що таке міжособистісне спілкування і з якими комунікативними бар’єрами можна зіткнутися. Ми дізналися, як налагодити добрі стосунки за допомогою ефективної комунікації та яке почуття цінності з цього випливає. За допомогою різноманітних ігор та вправ для покращення спілкування ми шукали, серед інших, у собі позитивні якості та називали їх.
Дякуємо за присутність та запрошуємо на наступну зустріч – майстер-клас з макраме – 26 та 27 квітня (середа, четвер) о 16.30.
Проект фінансується Фондом Святого Миколая в рамках програми Пристань Святого Миколая.