Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?

Piękne, eleganckie, wyrafinowane i namiętne – taki obraz Włoszek być może i Tobie rysuje się przed oczami. Czy te egzotyczne piękności mogą przekazać Ci cenną wiedzę? Na to pytanie w wyczerpujący sposób odpowie Ci Gabriella Contestabile w swojej książce „Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?”.

Poznaj sekrety Włoszek

Chcesz być tak samo przebojowa, seksowna i zniewalająca, a przy tym pewna siebie i temperamentna? Dlaczego akurat mieszkanki Mediolanu czy Neapolu są kwintesencją kobiecości? Jak to robią, że niemal żaden mężczyzna nie jest w stanie się im oprzeć? Czy jest możliwe, by choć niewielki pierwiastek włoskości zaszczepić na polski grunt? Jak żyć, wyglądać i zachowywać się jak Włoszki, ale w realiach naszego kraju? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w książce „Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?”. Jej autorka twierdzi, że najpierw trzeba w swojej duszy znaleźć źródło nieskrępowanej wolności, radości i szczęścia. Nie martw się – w każdej kobiecie można je odkryć!

Porady na własnym przykładzie

Książka „Włoszki. Czego mogą nas nauczyć” jest bardzo wiarygodnym źródłem wiedzy na temat tego, jak przejąć nawyki Włoszek w różnych dziedzinach życia. Wszystko dzięki temu, że autorka tej pozycji, Gabriella Contestabile, sama pochodzi z Italii. Ułatwi Ci ona poznanie, ale i zrozumienie sekretu swoich krajanek. Przytacza wiele przykładów z życia wziętych, byś mogła zajrzeć do życia Włoszek, do ich domów i zrozumieć, co właściwie mają one do powiedzenia. Spróbuj być jak Włoszki, a na początek wystarczy uśmiech na twarzy i powitanie dnia doskonałą, włoską kawą.

źródło: empik.com

Skip to content