3 edycja projektu

“Łączy nas kultura”

Piknik w Muzeum Przyrody –  Dworze Lutosławskich w Drozdowie w dniu 22.06.2023 w ramach 3 edycji projektu “Łączy nas Kultura”.

„ŁĄCZY NAS KULTURA” – piknik
W słoneczne przedpołudnie 22 czerwca odbyło się kolejne spotkanie w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3.” – piknik integracyjny w Muzeum Przyrody – Dworze Lutosławskich w Drozdowie.
Wyjazd był podsumowaniem naszego projektu. Zwiedzaliśmy muzeum i piknikowaliśmy w bardzo pięknym otoczeniu drozdowskiego parku. Były gry i zabawy w plenerze. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki.
Dziękujemy wszystkim za obecność.
Projekt finansowany przez Fundacja Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.
“ЄДНАЄ НАС КУЛЬТУРА”
Сьогодні відбулася чергова зустріч в рамках проекту “Єднає нас культура. Випуск 3”. – Інтеграційний пікнік – поїздка до Музею природи – Садиби Лютославських у Дроздово.
Поїздка стала підсумком нашого проекту. Ми відвідали музей і провели “пікнік” у дуже приємній атмосфері. На свіжому повітрі були ігри та заняття на свіжому повітрі. Учасники отримали сувенірні подарунки.
Хочемо подякувати всім за участь і запрошуємо на останню зустріч – 27 червня (вівторок) о 17:00.
Проєкт фінансується Фундацією Святого Миколая в рамках програми „Пристань Святого Миколая”.