Ile razy słyszałem od pacjentek: „Dlaczego nikt mi tego nie powiedział wcześniej?!”
Tadeusz Oleszczuk proponuje holistyczne podejście do zdrowia kobiety. Uważa, że nie można leczyć problemów ginekologicznych bez połączenia ich z właściwą dietą, stylem życia czy wiedzą o czynnikach genetycznych pacjentki. Koncentruje się nie tylko na pojedynczych objawach, ale przede wszystkim szuka ich źródła. Zadaje pytania o rodzaj wypijanej kawy, ilość zjadanych winogron, operacje w rodzinie, nałogi, miejsce zamieszkania. Potrafi powiązać ze sobą na pierwszy rzut oka niepasujące do siebie informacje. I cieszy się, gdy okaże się, że trafił z diagnozą, na jaką wpadłby tylko dr House.
“Ta książka to efekt wieloletniej praktyki zawodowej lekarza ginekologa i naukowca-entuzjasty, który traktuje każdą pacjentkę holistycznie. Jakie jedzenie jest ważne dla szyjki macicy czy jajników? Do czego potrzebne są bakterie jelitowe? Dlaczego prawidłowo funkcjonująca tarczyca to tajemne drzwi do długiego i dobrego życia? W tej książce nie tylko znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania, ale zaczniesz zastanawiać się nad swoim zdrowiem i zrozumiesz, ile sama możesz dla siebie zrobić.”  prof. Elżbieta Krajewska-Kułak,Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, laureatka nagrody Społecznik Roku tygodnika „Newsweek”

Tadeusz Oleszczuk – dr n. med., ginekolog z wieloletnim doświadczeniem, adiunkt na Wydziale Nauk o Zdrowiu w PWSIiP w Łomży, pracuje jako ginekolog-położnik w Warszawie. Ekspert telewizji śniadaniowych i programów radiowych. Pisze również artykuły, m.in. dla “Hipoalergicznych”, “Dobrej mamy”, “Wprost”. Współpracuje z organizacją Kwiat Kobiecości, która propaguje profilaktykę nowotworów kobiet.

Skip to content