Lokalna Organizacja Turystyczna wydała promocyjne wydawnictwo w formie paszportu. W środku znajdują się wybrane atrakcje turystyczne Ziemi Łomżyńskiej.

W bezpłatnym paszporcie znajduje się 15 atrakcji, do których dołączony jest opis i miejsce na unikalną pieczątkę. Posiadacze paszportu, którzy zgromadzą komplet pieczątek będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród związanych z historią miasta.

Dystrybucja paszportu odbywać się będzie poprzez współpracę z kilkunastoma partnerami projektu, którymi są wiodące w obsłudze ruchu turystycznego muzea, hotele, restauracje i inne uczęszczane przez turystów miejsca. Wszelkie informacje związane z Paszportem turysty, jak również możliwość pobrania go w systemie online, możliwe będzie za pośrednictwem specjalnie dedykowanej projektowi strony internetowej www.zasmakujwlomzy.pl, której funkcjonalność będzie sukcesywnie poszerzana. Paszport został wydany przy wsparciu Urzędu Miasta Łomża.

Źródło: https://wzasiegu.pl/lomza/lomza-z-paszportem-turystycznym-po-miescie/